vdayman gravity

Aug 13, 2022 · Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 3+1 & me shume: Jepet apartament me qera 3+1 :midis qytet studenti dhe tregut elektrik, 200 m mbi kompleksin grand, 115 M2, 300 euro. .

wa

zg

vl

lz

wi

. Shitje shtepi ne durres dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek shtepi me qera shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime falas shtepi me qera. jepet apartment qera 2+1 adresa: qytet studenti, tek godina 15. me siperfaqe 86 m2 kati 7 (pallat 10 kate) me parkim organizohet : 1 sallon dhe guzhina bashke 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon .... . Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 1+1 & Garsoniere. ... tek qytet Studenti, mbi shkollën Flabina | 80 M2 | 10.000 Leke. Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 1+1 & garsoniere: Shtepi me qera - RR. PJETËR BUDI, tek qytet Studenti, mbi shkollën Flabina, 80 M2, 10.000 leke: 1 ambjent. Gazeta dyqane me qera hotel dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek shtepi me qera shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime.

ab

zz

kg

Gazeta shpi me qera qytet studenti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane garsoniere me qera .... Jepet Apartment me qera 3+1, Qytet studenti [ID AS 008] Tirane Shtepi me Qera Data: 16/08/2022 11:01 Post Id: 529560. Pagesa : 500 Euro: Dhoma|Sallon: 3+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 125.00: ... #gazeta online sot ; #shtepi 100 mij lek ; #park gate tirana ; #shtepi me qera ne itali ne bologna ; #shtepi me qera komuna e parisit ;. MirLir.com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Gazeta dyqane me qera hotel dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek shtepi me qera shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime.

ls

rv

ek

xd

Jepet Apartment me qera 3+1, Qytet studenti [ID AS 008] Tirane Shtepi me Qera Data: 16/08/2022 11:01 Post Id: 529560. Pagesa : 500 Euro: Dhoma|Sallon: 3+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 125.00: ... #gazeta online sot ; #shtepi 100 mij lek ; #park gate tirana ; #shtepi me qera ne itali ne bologna ; #shtepi me qera komuna e parisit ;. Listings by the gazeta celesi shtepi me qera dyrres tag was found 13198 times. Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera dyrres" Sort by:.

if

jp

eq

yp

Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane . Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi mbi 3 dhoma Në Shitje Tirane.

mc

vv

lk

cb

Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera te lira". Sort by: Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit. Featured. Apartament me qera 2+1 te restorant Durresi, Qera. € 350,00 / Month. Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit.. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. SHTEPI ME QERA - QYTETI STUDENTI. tek godina 15 | 86 M2 | 600 Euro. Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 2+1: Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem: 2 banjo, i mobiluar, kati 7: 1 ballkon: Përshkrim. Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 2+1: Shtepi me qera - Astir, Prane Artisit, 100 M2, 38.000 leke:.Www.gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me.. Jepet Apartment qera 2+1 Adresa: Qytet Studenti, Tek Godina 15. Me siperfaqe 86 m2 Kati 7 (pallat 10 kate) Me parkim Organizohet : 1 Sallon dhe Guzhina bashke 2 dhoma Gjumi 2 Tualete 1 ballkon Ofrohet: • E mobiluar me kushte bashkohore dhe me cilesi te larte. Aug 12, 2022 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. ... Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem:.

rm

ws

ub

in

Gazeta dyqane me qera hotel dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek shtepi me qera shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime. Shitje shtepi ne durres dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek shtepi me qera shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime falas shtepi me qera. 2022. 7. 26. · Lirohet me 1 gusht Me siperfaqe 85m² kati 6 Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhoma gjumi•1 tualet•1 ballkon Ofrohet: • e mobiluar• ne kushte te mira • zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme • me pllaka Cmimi: 40.000 ALL .1 qera/1 garanci [LM 370], 85 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma. Gjej shtepi me qera apo shtepi ne shitje qe eshte e duhura për ty! Kerko shtepi ne shitje apo apartament me qera ne Tirane, dyqan apo toke kudo ne Shqiperi. ... Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Kërkim i avancuar. Njoftime Premium. ... prona te patundshme > Apartamente 1+1 & Garsoniere . DON BOSKO Shitet Apartment 1+1+ bllk Rruga Don Bosko. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera.

np

ne

hp

Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera te lira". Sort by: Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit. Featured. Apartament me qera 2+1 te restorant Durresi, Qera. € 350,00 / Month. Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit.. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 2+1 tirane kompleksi fratari. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Pjese Vile. SHTEPI ME QERA - QYTET STUDENTI, PRANE SHPARIT ... Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Pjese vile: Shtepi me qera - QYTET STUDENTI, prane Shparit, DHE PRANE ISH SHKOLLES FLABINA, 80 M2, 17.000 leke: Përshkrim. Jepet me qera shtepi private 2+1, 80 M2, E kompletuar.

qr

zg

rs

kn

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar totalisht, arredim shume cilesor, apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne pallat te ri me ashensor, zone ku ofrohen te gjitha facilitetet, 95 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja. Gazeta celesi shtepi me.

vs

sl

yj

al

Shtepi me qera afer qytet studentit dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera laprake gazeta njoftime.

ik

qi

qi

to

Jepet Apartment qera 2+1 Adresa: Qytet Studenti, Tek Godina 15. Me siperfaqe 86 m2 Kati 7 (pallat 10 kate) Me parkim Organizohet : 1 Sallon dhe Guzhina bashke 2 dhoma Gjumi 2 Tualete 1 ballkon Ofrohet: • E mobiluar me kushte bashkohore dhe me cilesi te larte. Gazeta. shtepi me.qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 100 mij lek ndarje qeraje shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne ....

mu

ct

ba

eu

Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera te lira". Sort by: Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit. Featured. Apartament me qera 2+1 te restorant Durresi, Qera. € 350,00 / Month. Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit.. 2019. 1. 27. · Shtepi me qera tek ueti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira garsoniere me qera tirane shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera. 2022. 7. 26. · Lirohet me 1 gusht Me siperfaqe 85m² kati 6 Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhoma gjumi•1 tualet•1 ballkon Ofrohet: • e mobiluar• ne kushte te mira • zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme • me pllaka Cmimi: 40.000 ALL .1 qera/1 garanci [LM 370], 85 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma.

ay

jk

am

gj

Aug 12, 2022 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. ... Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem:. TEK QYTET STUDENTI LOKAL ME QIRA! ID: Billion1406 Ne hyrje te Qytet Studentit, buze rruges kryesore jepet me qira lokal i kompletuar. Lokali ndodhet ne katin 0, ka nje siperfaqe totale prej 130 m2, nga ku 30 m2 eshte pjesa e brendshme, ku organizohet banaku, nje hapesire open space dhe tualeti, nje verande prej 50 m2 e cila eshte e rrethuar me fasade xhami dhe e mbuluar me. 25,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar . Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Astiri/Unaza e re/Teodor Keko", 0.72 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe qytet studenti 200 shtepi 150 mij lek qytet studenti prane uet 1+1 yzberisht rr 5 maji medreseja tregu elektrik kodra e diellit garsoniere 1+1 me qira fresk pogradec rruga burgut 150 mij lek pa agjensi selite e vogel 180 mije lek xhamlliku pallatet e verdha fiori di bosco 2+1 bosh kompleksi ana rruga bardhyl pazari ri. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te qytet studenti shtepimeqera200mijlek shtepimeqeratirane shtepimeqerapaagjensi spitali amerikan 2 gazoniere 100 mij lek shtepi me qera stacioni i trenit kodra e diellit spitali amerikan 3 ... shtepi me qera te qytet studenti . Shtepi me qera. 500 Euro..

yx

di

kp

On this page you may find all the listings for the gazeta celesi shtepi me qera qytet studenti tag available on our website. el. Shqip; English; Italiano [email protected] +355684081145. jepet apartment qera 2+1 adresa: qytet studenti, tek godina 15. me siperfaqe 86 m2 kati 7 (pallat 10 kate) me parkim organizohet : 1 sallon dhe guzhina bashke 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon ....

nj

lq

lo

Gazeta dyqane me qera hotel dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek shtepi me qera shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime. Imobiliare- gazeta njoftime falas sot online. Gazeta njoftime falas sot online dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez ndarje qeraje ne. Jepet Apartment qera 2+1 Adresa: Qytet Studenti, Tek Godina 15. Me siperfaqe 86 m2 Kati 7 (pallat 10 kate) Me parkim Organizohet : 1 Sallon dhe Guzhina bashke 2 dhoma Gjumi 2 Tualete 1 ballkon Ofrohet: • E mobiluar me kushte bashkohore dhe me cilesi te larte. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 2+1 tirane kompleksi fratari.

ay

qs

aa

Shtepi me qera afer qytet studentit dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera laprake gazeta njoftime. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. JEPET APARTMENT QERA 2+1. ... Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 2+1: Jepet Apartment qera 2+1, Adresa: Qytet Studenti, Tek Godina 15., 86 M2, 600 euro i diskutueshem: 3 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, kati 7. .

of

fn

ma

ao

sf

220 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar. Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Qyteti Studenti/Vilat Gjermane", 1.46 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ... Lexo detajet. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 1+1 & Garsoniere. ... tek qytet Studenti, mbi shkollën Flabina | 80 M2 | 10.000 Leke. Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 1+1 & garsoniere: Shtepi me qera - RR. PJETËR BUDI, tek qytet Studenti, mbi shkollën Flabina, 80 M2, 10.000 leke: 1 ambjent.

mz

ov

ur

📍 Jepet me qera gazonieria ne Qytet Studenti. 🏠 Gazonieria eshte e mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e nevojshme. 💵 Cmimi: 17000 leke te reja. 25,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar . Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Astiri/Unaza e re/Teodor Keko", 0.72 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar.

gh

iv

xy

re

2019. 1. 27. · Imobiliare-shtepi me qera qytet studenti. Shtepi me qera qytet studenti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane garsoniere me qera tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori gazeta njoftime falas shtepi me. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Pjese Vile. SHTEPI ME QERA - QYTET STUDENTI, PRANE SHPARIT ... Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Pjese vile: Shtepi me qera - QYTET STUDENTI, prane Shparit, DHE PRANE ISH SHKOLLES FLABINA, 80 M2, 17.000 leke: Përshkrim. Jepet me qera shtepi private 2+1, 80 M2, E kompletuar. 900 Euro. Shtepi me qera - Tirane. Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561. 350 Euro. Shtepi me qera - Tirane. Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 Ngjitur ) 700 Euro. Shtepi me qera - Tirane.

mx

ru

oj

ns

Gazeta shpi me qera qytet studenti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje. 2019. 1. 27. · Shtepi me qera tek ueti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira garsoniere me qera tirane shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te qytet studenti shtepimeqera200mijlek shtepimeqeratirane shtepimeqerapaagjensi spitali .... Listings by the gazeta celesi shtepi me qera qytet studenti tag was found 13086 times. Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera qytet studenti" Εμφάνιση με:. Aug 12, 2022 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. ... Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem:.

ek

ta

lr

Gazeta shpi me qera qytet studenti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane garsoniere me qera .... Jepet Apartment qera 2+1 Adresa: Qytet Studenti, Tek Godina 15. Me siperfaqe 86 m2 Kati 7 (pallat 10 kate) Me parkim Organizohet : 1 Sallon dhe Guzhina bashke 2 dhoma Gjumi 2 Tualete 1 ballkon Ofrohet: • E mobiluar me kushte bashkohore dhe me cilesi te larte.

pn

tj

zw

dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 2+1 tirane kompleksi fratari. On this page you may find all the listings for the gazeta celesi shtepi me qera qytet studenti tag available on our website. el. Shqip; English; Italiano [email protected] +355684081145. Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 2+1: Shtepi me qera - Astir, Prane Artisit, 100 M2, 38.000 leke:.Www.gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me.. Aug 12, 2022 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. ... Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem:.

kx

rq

gf

Jepet Apartment me qera 3+1, Qytet studenti [ID AS 008] Tirane Shtepi me Qera Data: 16/08/2022 11:01 Post Id: 529560. Pagesa : 500 Euro: Dhoma|Sallon: 3+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 125.00: ... #gazeta online sot ; #shtepi 100 mij lek ; #park gate tirana ; #shtepi me qera ne itali ne bologna ; #shtepi me qera komuna e parisit ;. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera.

pu

lo

sq

Shtepi me qera afer qytet studentit dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1 .... Jepet me qera shtepi 2+1 shtepia eshte e mobiluar , dhe me nje siperfaqe 98m2 shtepia ndodhet ne astir ne rrugen aleksandri i madh cmimi: 35000 leke te reja **shtepia jepet vetem per familjare**... 17/05/2022 19:36... Lexo detajet... Www. gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. 550 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1.

kx

ui

qz

re

Aug 13, 2022 · Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 3+1 & me shume Jepet apartament me qera 3+1 :midis qytet studenti dhe tregut elektrik, 200 m mbi kompleksin grand, 115 M2, 300 euro 1 banjo. Imobiliare- gazeta njoftime falas sot online. Gazeta njoftime falas sot online dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez ndarje qeraje ne. Listings by the gazeta celesi shtepi me qera qytet studenti tag was found 13079 times. Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera qytet studenti" Ordina per: Tipo annuncio; Categoria; Data di Registrazione; Aggiungi ai preferiti; Shto në listën e krahasimit;.

fk

ki

kg

fy

Shtepi me qera tek ueti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me. Aug 12, 2022 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. ... Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem:. Aug 13, 2022 · Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 3+1 & me shume: Jepet apartament me qera 3+1 :midis qytet studenti dhe tregut elektrik, 200 m mbi kompleksin grand, 115 M2, 300 euro.

oj

mm

yi

vd

Gazeta dyqane me qera hotel dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek shtepi me qera shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime. Aug 13, 2022 · Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 3+1 & me shume Jepet apartament me qera 3+1 :midis qytet studenti dhe tregut elektrik, 200 m mbi kompleksin grand, 115 M2, 300 euro 1 banjo. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te qytet studenti shtepimeqera200mijlek shtepimeqeratirane shtepimeqerapaagjensi spitali amerikan 2 gazoniere 100 mij lek shtepi me qera stacioni i trenit kodra e diellit spitali amerikan 3 ... shtepi me qera te qytet studenti . Shtepi me qera. 500 Euro..

de

xa

yc

Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera ne fresk shtepi me qera te lira ne tirane kodra e diellit garsoniere me qera tirane shtepi me qera durres shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane apartamente per studente zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 garsoniere me qera 100 mij lek qyteti i nxenesve shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera me 15000 mi lek. Jepet Apartment me qera 3+1, Qytet studenti [ID AS 008] Tirane Shtepi me Qera Data: 16/08/2022 11:01 Post Id: 529560. Pagesa : 500 Euro: Dhoma|Sallon: 3+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 125.00: ... #gazeta online sot ; #shtepi 100 mij lek ; #park gate tirana ; #shtepi me qera ne itali ne bologna ; #shtepi me qera komuna e parisit ;.

re

tf

tk

nt

Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 1+1 & Garsoniere. ... tek qytet Studenti, mbi shkollën Flabina | 80 M2 | 10.000 Leke. Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 1+1 & garsoniere: Shtepi me qera - RR. PJETËR BUDI, tek qytet Studenti, mbi shkollën Flabina, 80 M2, 10.000 leke: 1 ambjent. Shtepi me qera afer qytet studentit dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane . Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi mbi 3 dhoma Në Shitje Tirane. Gazeta shpi me qera qytet studenti per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.Do te gjeni shtepi me qera ne vlore dhoma plazhi ne durres dhoma plazhi ne himare shtepi me qera korce guest house in tirana dhoma plazhi ne shengjin shtepi me qera ne golem shtepi me qera ditore ne durres vila me qera ditore dhoma plazhi ne dhermi. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 3+1 & me shume. SHTEPI ME QERA - MIDIS QYTET STUDENTI DHE TREGUT ... Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 3+1 & me shume: Shtepi me qera - midis qytet studenti dhe tregut, Adresa:midis qytet studenti dhe tregut, 115 M2, 300 euro: 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re. .

rf

bi

ur

go

nu

Shtepi me qera tek 21 Dhjetori prane Big Market, kati 4, e kompletuar 350 Euro Kontakt: 0672228000. jepet apartment qera 2+1 adresa: qytet studenti, tek godina 15. me siperfaqe 86 m2 kati 7 (pallat 10 kate) me parkim organizohet : 1 sallon dhe guzhina bashke 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon ....

ub

ih

cg

2019. 1. 27. · Shtepi me qera te qytet studenti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez gazeta njoftime falas sot online shtepi me qera 1+1 tirane shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1. 2022. 7. 26. · Lirohet me 1 gusht Me siperfaqe 85m² kati 6 Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhoma gjumi•1 tualet•1 ballkon Ofrohet: • e mobiluar• ne kushte te mira • zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme • me pllaka Cmimi: 40.000 ALL .1 qera/1 garanci [LM 370], 85 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma.

wo

mo

lm

Jepet me qera garsoniere sp 50 m2 (Tirane , Tirane) (ka foto) 163 € Enjte, 26 Nentor, 2020: 🏠 Jepet me qira Garsoniere kati 1 me pak oborre (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 97 € Merkure, 16 Shtator, 2020: Jap Garsonire me qera (Rruga Kuvajt, Tirane) (ka foto) 13,000 LEK. jepet apartment qera 2+1 adresa: qytet studenti, tek godina 15. me siperfaqe 86 m2 kati 7 (pallat 10 kate) me parkim organizohet : 1 sallon dhe guzhina bashke 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon .... Aug 12, 2022 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. ... Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem:.

ev

mb

lz

Listings by the gazeta celesi shtepi me qera dyrres tag was found 13198 times. Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera dyrres" Sort by:. Aug 12, 2022 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. ... Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem:. 2022. 7. 26. · Lirohet me 1 gusht Me siperfaqe 85m² kati 6 Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhoma gjumi•1 tualet•1 ballkon Ofrohet: • e mobiluar• ne kushte te mira • zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme • me pllaka Cmimi: 40.000 ALL .1 qera/1 garanci [LM 370], 85 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma.

qb

jg

ab

2019. 1. 27. · Shtepi me qira ne tirane qender dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi. Gazeta Celesi is at Rruga Myslym Shyri. November 4, 2021 · Tirana, Albania ·. Shtëpi me qera 🏠. Jepet me qera Apartament 2+1, 100 metra katrorë. Çmimi: €420/muaj. Adresa: Rr. Myslym Shyri. Kontakt: 069 38 93 024 // [email protected]

pc

se

wo

yp

Shtepi me qera 100 euro dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 2+1 tirane. Jepet me qera Shtëpi 1+1, 80 metra katrorë Çmimi: 300 Euro/ Muaj Adresa: Ali Dem, pranë Spitalit Continental Detaje të tjera: Kati i 3-të një Vile, i mobiluar me të gjitha mënyre bashkohore,....

rl

wq

ws

2022. 7. 15. · Tek Qytet Studenti, Prane Depove te Ujit, Ne Rrugen Bajram Allaraj, jepet me qera grasoniere, kati 1, ndertese 1-kateshe, 40 m2, e mobiluar. Grasonierja eshte e orgazinuar nga salloni, ambienti kuzhines dhe dhoma e gjumit bashke, dhe tualeti. E pershtatshme per 3 vajza. Jepet me qera 130 euro. On this page you may find all the listings for the gazeta celesi shtepi me qera qytet studenti tag available on our website. el. Shqip; English; Italiano [email protected] +355684081145. jepet apartment qera 2+1 adresa: qytet studenti, tek godina 15. me siperfaqe 86 m2 kati 7 (pallat 10 kate) me parkim organizohet : 1 sallon dhe guzhina bashke 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon .... Gazeta shpi me qera qytet studenti per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.Do te gjeni shtepi me qera ne vlore dhoma plazhi ne durres dhoma plazhi ne himare shtepi me qera korce guest house in tirana dhoma plazhi ne shengjin shtepi me qera ne golem shtepi me qera ditore ne durres vila me qera ditore dhoma plazhi ne dhermi.

bq

lt

ju

ov

Aug 12, 2022 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. ... Shtepi me qera - Qyteti Studenti, tek godina 15, 86 M2, 600 euro i diskutueshem:. Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e dyte te nje vile private 3 kateshe ne zonen e qytet studenti, 50 m larg rruges se Elbasanit ! (ID 42211340) Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania ... Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e dyte te nje vile private 3 kateshe prane zones se Qytet Studenti.

zo

fj

on

Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe qyteti studenti shtepi me qera te lira ne tirane apartamente per studente shtepi 150 mij lek kodra e diellit shtepi me qera durres spitali amerikan 2 zogu zi garsoniere shtepi me qira per nje muaj shtepi me qera me 15000 mi lek gazonjere me qera tirane kompleksi gener 2 qyteti i nxenesve konvikte private garsoniere me. Aug 13, 2022 · Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 3+1 & me shume: Jepet apartament me qera 3+1 :midis qytet studenti dhe tregut elektrik, 200 m mbi kompleksin grand, 115 M2, 300 euro.

kx

uw

vq

bp

dl

Jepet Apartment qera 2+1 Adresa: Qytet Studenti, Tek Godina 15. Me siperfaqe 86 m2 Kati 7 (pallat 10 kate) Me parkim Organizohet : 1 Sallon dhe Guzhina bashke 2 dhoma Gjumi 2 Tualete 1 ballkon Ofrohet: • E mobiluar me kushte bashkohore dhe me cilesi te larte. On this page you may find all the listings for the gazeta celesi shtepi me qera qytet studenti tag available on our website. el. Shqip; English; Italiano [email protected] +355684081145.

ez

jm

je

hz

Aug 13, 2022 · Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 3+1 & me shume Jepet apartament me qera 3+1 :midis qytet studenti dhe tregut elektrik, 200 m mbi kompleksin grand, 115 M2, 300 euro 1 banjo. Imobiliare- gazeta njoftime falas sot online. Gazeta njoftime falas sot online dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez ndarje qeraje ne. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te qytet studenti shtepimeqera200mijlek shtepimeqeratirane shtepimeqerapaagjensi spitali .... Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e dyte te nje vile private 3 kateshe ne zonen e qytet studenti, 50 m larg rruges se Elbasanit ! (ID 42211340) Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania ... Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e dyte te nje vile private 3 kateshe prane zones se Qytet Studenti. Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Panorama ne Tirane. Në Shitje 821-12V 94.900 €. Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Kompleksit Panorama, nje nder komplekset me te njohura dhe te pelqyera per banim te qytetit te Tiranes. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe qyteti studenti shtepi me qera te lira ne tirane apartamente per studente shtepi 150 mij lek kodra e diellit shtepi me qera durres spitali amerikan 2 zogu zi garsoniere shtepi me qira per nje muaj shtepi me qera me 15000 mi lek gazonjere me qera tirane kompleksi gener 2 qyteti i nxenesve konvikte private garsoniere me. jepet apartment qera 2+1 adresa: qytet studenti, tek godina 15. me siperfaqe 86 m2 kati 7 (pallat 10 kate) me parkim organizohet : 1 sallon dhe guzhina bashke 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. JEPET APARTMENT QERA 2+1. ... Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 2+1: Jepet Apartment qera 2+1, Adresa: Qytet Studenti, Tek Godina 15., 86 M2, 600 euro i diskutueshem: 3 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, kati 7.

tq

ws

kz

pb

Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera te lira". Sort by: Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit. Featured. Apartament me qera 2+1 te restorant Durresi, Qera. € 350,00 / Month. Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit.. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Pjese Vile. SHTEPI ME QERA - QYTET STUDENTI, PRANE SHPARIT ... Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Pjese vile: Shtepi me qera - QYTET STUDENTI, prane Shparit, DHE PRANE ISH SHKOLLES FLABINA, 80 M2, 17.000 leke: Përshkrim. Jepet me qera shtepi private 2+1, 80 M2, E kompletuar.

mf

yf

bq

jc

TEK QYTET STUDENTI LOKAL ME QIRA! ID: Billion1406 Ne hyrje te Qytet Studentit, buze rruges kryesore jepet me qira lokal i kompletuar. Lokali ndodhet ne katin 0, ka nje siperfaqe totale prej 130 m2, nga ku 30 m2 eshte pjesa e brendshme, ku organizohet banaku, nje hapesire open space dhe tualeti, nje verande prej 50 m2 e cila eshte e rrethuar me fasade xhami dhe e mbuluar me. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 2+1 tirane kompleksi fratari.

ut

sd

kf

Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 2+1: Shtepi me qera - Astir, Prane Artisit, 100 M2, 38.000 leke:.Www.gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me.. Shtepi me qera afer qytet studentit dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera laprake gazeta njoftime. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 3+1 & me shume. SHTEPI ME QERA - MIDIS QYTET STUDENTI DHE TREGUT ... Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 3+1 & me shume: Shtepi me qera - midis qytet studenti dhe tregut, Adresa:midis qytet studenti dhe tregut, 115 M2, 300 euro: 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re. Listings by the gazeta celesi shtepi me qera yzberish tag was found 12546 times. Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera yzberish" Sort by:. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Pjese Vile. SHTEPI ME QERA - QYTET STUDENTI, PRANE SHPARIT ... Karakteristika. Prona te patundshme, Me qera, Pjese vile: Shtepi me qera - QYTET STUDENTI, prane Shparit, DHE PRANE ISH SHKOLLES FLABINA, 80 M2, 17.000 leke: Përshkrim. Jepet me qera shtepi private 2+1, 80 M2, E kompletuar.

jf

ok

tq

wj

dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera shtepi me qera 2+1. Shtepi me qera afer qytet studentit dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera laprake gazeta njoftime. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe qytet studenti 200 shtepi 150 mij lek qytet studenti prane uet 1+1 yzberisht rr 5 maji medreseja tregu elektrik kodra e diellit garsoniere 1+1 me qira fresk pogradec rruga burgut 150 mij lek pa agjensi selite e vogel 180 mije lek xhamlliku pallatet e verdha fiori di bosco 2+1 bosh kompleksi ana rruga bardhyl pazari ri. Shtepi me Qera ne Tirane zona Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 50.00 m2. Per me shume kliko.... Jepet me qera shtepi 2+1 shtepia eshte e mobiluar , dhe me nje siperfaqe 98m2 shtepia ndodhet ne astir ne rrugen aleksandri i madh cmimi: 35000 leke te reja **shtepia jepet vetem per familjare**... 17/05/2022 19:36... Lexo detajet... Www. gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. 550 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1.

uq

xa

pp

. Gazeta dyqane me qera hotel dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 200 lek shtepi me qera shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera laprake shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime.

pw